Swissdent

Swissdent vyrábí profesionální bělící pasty na zuby. Tyto pasty obsahují velké množství aktivních enzymů a peroxidu. Engyzmy mají za úkol rozpouštět vrstvů protejnů na povrchu zubu, která tvoří nehezké zabarvení zubů. Všechny pasty Swissdent posilují sklovinu a to díky fluroidům. Tyto pasty použivají filmové hvězdy.

Swissdent Nanowhitening

Swissdent Nanowhitening Pasta s velmi nízkou abrazivitou, obsahující větší množství enzymů papain a bromelain. Ty mají za následek šetrnější vybělení zubů. Pastu použivejte minimálně 2x denně a nikdy nevyplachujte. Vždy jen vyplnivňete, účinné látky tak zůstanou na zubech déle působit.

Přidaný koenzym Q10 a vitamín E revitalizují a pečují o dásně. Výrazná mentolová příchuť osvěží dech po několik hodin.


Zubní pasta v červené tubě je určena k bělení velmi zabarvených zubů kuřáků,milovníků červeného vína, kávy a čaje. Hodnota abrazivity (RDA 40) je sice o něco vyšší než u stříbrné Gentle pasty, ale stále je to hodnota 5× nižší než je max možná dovolená hranice RDA. Běžné bělicí pasty dosahují často hodnot 120 –150 RDA, některé dokonce až 200 RDA. Extrémně účinná formule s dvojitou dávkou přírodních enzymů a kalcium peroxidem obsahuje sodu bicarbona, která neutralizuje kyseliny a zároveň účinně odstraňuje

vnější výrazné pigmentace. Přidaný koenzym Q10 a vitamín E revitalizují pečují o dásně. Výrazná mentolová příchuť osvěží dech po několik hodin. Obsahuje fluoridy 1180 ppmF.

Obsah: 100 ml

Stránky výrobce : www.swissdent.com

Regenerační zubní krém s bělicím efektem, který zpevňuje strukturu skloviny a účinkuje jako noční kúra.Obsahuje biominerály, které pomocí biomimetické mineralizace zpevňují krystalickou strukturu skloviny.Patentovaná formule je obzvláště vhodná pro citlivé nebo často bělené zuby. Doporučené užití je však pro večerní čištění zubů před spánkem a bez konečného vypláchnutí krému z úst.Díky tomu budou účinné látky zaměřené na reremineralizaci zubů působit po celou noc. Patentovaná formule dále obsahuje enzym papain pro lepší odstranění zubního plaku a pigmentů, antibakteriální xylitol.Krém neobsahuje pěnivé složky SLS, které dráždí citlivou ústní sliznici.

Swissdent

Limitovaná edice balení soft kartáčku Swissdent Profi Whitening 2+1 ZDARMA.

Zubní kartáček s patentovaným zástřihem čistících vláken ve tvaru lžíce. Konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s povrchem zubu. Speciální soft vlákna ze duálního nylonu přinášejí zvýšený čistící účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace. 

Dokonalý, a přesto jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů tak, aby se s kartáčkem v ústech snadno manipulovalo a i těžko dostupné plochy byly dokonale vyčištěny. 

PROFI kartáček byl testován v Univesität Zürich, Klinika preventivní medicíny, parodontologie a kariologie, Prof. Dr. T. Imfeld. 

Baleno v blistru. 

Swissdent

Swissdent-prehled-sortimentuSwissdent-kartackySwissdent-crystal