Swissdent

Swissdent vyrábí profesionální bělící pasty na zuby. Tyto pasty obsahují velké množství aktivních enzymů a peroxidu. Engyzmy mají za úkol rozpouštět vrstvů protejnů na povrchu zubu, která tvoří nehezké zabarvení zubů. Všechny pasty Swissdent posilují sklovinu a to díky fluroidům. Tyto pasty použivají filmové hvězdy.

Swissdent Gentle

Swissdent Nanowhitening Pasta s velmi nízkou abrazivitou, obsahující větší množství enzymů papain a bromelain. Ty mají za následek šetrnější vybělení zubů. Pastu použivejte minimálně 2x denně a nikdy nevyplachujte. Vždy jen vyplnivňete, účinné látky tak zůstanou na zubech déle působit.

Přidaný koenzym Q10 a vitamín E revitalizují a pečují o dásně. Výrazná mentolová příchuť osvěží dech po několik hodin.


19003Zubní pasta v červené tubě je určena k bělení velmi zabarvených zubů kuřáků,milovníků červeného vína, kávy a čaje. Hodnota abrazivity (RDA 40) je sice o něco vyšší než u stříbrné Gentle pasty, ale stále je to hodnota 5× nižší než je max možná dovolená hranice RDA. Běžné bělicí pasty dosahují často hodnot 120 –150 RDA, některé dokonce až 200 RDA. Extrémně účinná formule s dvojitou dávkou přírodních enzymů a kalcium peroxidem obsahuje sodu bicarbona, která neutralizuje kyseliny a zároveň účinně odstraňuje

vnější výrazné pigmentace. Přidaný koenzym Q10 a vitamín E revitalizují pečují o dásně. Výrazná mentolová příchuť osvěží dech po několik hodin. Obsahuje fluoridy 1180 ppmF.

Obsah: 100 ml

Stránky výrobce : www.swissdent.com

19065

Regenerační zubní krém s bělicím efektem, který zpevňuje strukturu skloviny a účinkuje jako noční kúra.Obsahuje biominerály, které pomocí biomimetické mineralizace zpevňují krystalickou strukturu skloviny.Patentovaná formule je obzvláště vhodná pro citlivé nebo často bělené zuby. Doporučené užití je však pro večerní čištění zubů před spánkem a bez konečného vypláchnutí krému z úst.Díky tomu budou účinné látky zaměřené na reremineralizaci zubů působit po celou noc. Patentovaná formule dále obsahuje enzym papain pro lepší odstranění zubního plaku a pigmentů, antibakteriální xylitol.Krém neobsahuje pěnivé složky SLS, které dráždí citlivou ústní sliznici.

19085

SWISSDENT BIOCARE regenerační a zesvětlující zubní pasta

Unikátní složení pasty SWISSDENT BIOCARE:

  • Remineralizuje povrch zubů
  • Vytváří na zubech hladký povrch, díky kterému se méně zabarvují
  • Snižuje citlivost zubů
  • Nízké RDA 38
  • Vhodná pro děti od 4 let
  • Bez parabenů, fluoridů, SLS, umělých dochucovadel
  • Netestované na zvířatech, vegan

Wellness pro zuby díky přírodním složkám:

  • Extrakt z kořene plamatky, který snižuje tvorbu zubního plaku
  • Výtažky z rozmarýny, kvajávy, vrcholáku a granátovníku působí protizánětlivě a antioxidačněKyseliny hyaluronová, jablečná a citronová s extraktem z pupečníku asijského* mají detoxikační účinek na měkké tkáně v ústech a zpomalují projevy stárnutí.

* Pupečník asijský, neboli Gotu Cola, patří mezi nejvý nejvýznamnější léčivé rostliny a již po staletí je využívána v asijském léčitelství. Pochází z tropických oblastí Asie a je rozšířena v Číně, Indii, Srí Lance, Malajsii a na Jávě.

Nyní je SWISSDENT BIOCARE dostupná v nové tubě vyrobené z kvalitní „zelené“ alternativy – udržitelného plastu s označením I´m green. Ten je vyroben z cukrové třtiny, která je plně obnovitelnou surovinou, zatímco běžný polyethylen se vyrábí z fosilních paliv, jako je ropa nebo zemní plyn. Díky tomu materiál s označením „I'm green“ přispívá ke snižování emisí CO2 a dalších skleníkových plynů.

Objem: 100 ml

Swissdent

Swissdent-prehled-sortimentuSwissdent-kartackySwissdent-crystal